ecolines akcija

Ecolines akcija! Brauc uz Tallinu, Tartu, Viļņu par 7€! Uz Sanktpēterburgu un Varšavu 17€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook
  • Vkontakte

Autobusu kompānija Ecolines sākusi rudens biļešu izpārdošanu. Autobusu biļetes uz Tallinu, Tartu, Viļņu tikai par 7€, bet uz Sanktpēterburgu un Varšavu tikai 17€ vienā virzienā. Lētākās un labākās viesnīcas ceļojuma laikā meklē šeit.

Akcija spēkā no 11.08.2017 līdz 11.09.2017.

Biļetes pieejamas braucieniem no 20.09.2017 līdz 10.10.2017.

Maršruti un cenas:

Rīga – Tallina 7€

Rīga – Viļņa 7€

Rīga – Tartu 7€

Rīga – Sankpēterburga 17€

Rīga – Varšava 17€

Kur iegādāties biļetes?

Biļetes var iegādāties ecolines.lv.

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.