marsela

Dodies uz Francijas senāko pilsētu! Aviobiļetes no Rīgas uz Marseļu un atpakaļ 76€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook
  • Vkontakte

Iespēja ar Ryanair aizlidot uz Francijas vecāko pilsētu Marseļu. Aviobiļetes no Rīgas uz Marseļu un atpakaļ sākot no 76€. Marseļa ir pilsēta Francijas dienvidos Vidusjūras krastā pie Ronas upes grīvas. Francijas otra lielākā pilsēta un lielākā francijas osta. Lētākās un labākās viesnīcas Marseļā meklē šeit.

Ceļojuma maršruti:

Rīga – Madride – Marseļa – Brisele – Rīga

Zemo cenu periods:

Novembirs 2017

Iespējamie ceļojuma datumi:

 

19.11. – 23.11. 76€

19.11. – 30.11. 76€

26.11. – 30.11. 76€

26.11. – 07.12. 76€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Azair un Ryanair.

Rīga Marseļa

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.