luxexpress autobuss

Brauc no Rīgas uz Tallinu vai Viļņu ar Lux Express Lounge! Vienā virzienā 14€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook
  • Vkontakte

Lux Express līdz atkal piedāvā izdevīgus braucienus Jūnijā tepat uz Tallinu un Viļņu. Jūnijā brauc ar jaunajiem, ērtajiem Lux Express Lounge autobusiem. Vienā virzienā cena tikai 14€. Akcija spēkā līdz 16. Jūnijam.

Jaunie autobusi ir sadalīti divās daļās – autobusa priekšpusē ir 28 sēdekļi (sadalīti pa pāriem) ar individuālām izklaides ierīcēm. Aizmugurē esošajā Lounge zonā ir 10 atsevišķas sēdvietas ar kāju balstiem un plauktiem. Lounge zona no autobusa priekšpuses ir atdalīta ar aizkariem, kas sniedz vairāk privātumu. Lux Express Lounge autobusi kursē maršrutos Rīga – Tallina, Rīga – Viļņa un Tallina – Sanktpēterburga vairākas reizes dienā. Plašāku informāciju par Lux Express Lounge Jūs varat iegūt šeit.

Datumi:

Jūnijs 2017

Iespējamie brauciena datumi:

Līdz 30.06.

Kur iegādāties biļetes?

Biļetes var iegādāties luxexpress.eu. (Pie iegādes nepieciešams norādīt akcijas kodu: summer).

Akcija spēkā līdz 16. Jūnijam.

Riga-Autoosta-Tallina

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.