lisabona

Apciemo Portugāles galvaspilsētu! Aviobiļetes no Rīgas uz Lisabonu un atpakaļ sākot no 90€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook
  • Vkontakte

Nepalaid garām iespēju pavadīt brīvdienas vienā no skaitākajām Eiropas pilsētām. Aviobiļetes no Rīgas uz Lisabonu un atpakaļ sākot no 90€. Lisabona ir satriecoša Portugāles galvaspilsēta. Tā ir pilsēta, kas bez piepūles apvieno tradicionālo mantojumu ar pārsteidzošu modernismu. Kā brīvdienu galamērķis, Lisabona piedāvā bagātu un daudzveidīgu vēsturi, dzīvīgu naktsdzīvi un izcilu klimatu visa gada garumā. Lisabonas pilsēta lieliski atspoguļo Portugāles kultūru, kas ietver mūsdienu kultūru, saglabājot tās unikālo mantojumu un tradīcijas. Lētākās un labākās viesnīcas Lisabonā meklē šeit.

Ceļojuma maršruti:

Rīga – Londona – Lisabona – Brisele – Rīga

Rīga – Londona – Lisabona – Londona – Rīga

Zemo cenu periods:

Novembris 2017

Decembris 2017

Iespējamie ceļojuma datumi:

28.11. – 06.12. 90€

14.11. – 24.11. 96€

14.11. – 26.11. 97€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Azair un Ryanair.

riga-lisabona

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.