airbaltic akcija kirsi

airBaltic ķiršu akcija! Aviobiļetes sākot no 15€ uz vairāk nekā 45 galamēŗkiem!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook
  • Vkontakte

Mūsu nacionālā aviokompānija airBaltic atkal piedāvā iegādāties aviobiļetes par akcijas cenām. Tiešie lidojumi uz vairāk nekā 45 galamērķiem sākot no 15€. Akcija spēkā no 08.08.2017 līdz 15.08.2017. Aviobiļetes par akcijas cenu ir iespējams iegādāties lidojumiem no oktobra 2017 līdz martam 2018.

Vairāk par akciju varat lasīt šeit.

airbaltic akcija aviobiļetes

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.