viesnica-Le-Boulevard-Veniceviesnica-Le-Boulevard-Venice

4* Viesnīca Venēcijā tikai 32€ par diennakti! Brokastis iekļautas!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook
  • Vkontakte

4* Viesnīca Venēcijā tikai 32€ par diennakti divām personām. Cenā iekļautas arī brokastis.

Viesnīca Le Boulevard Venice atrodas netālu no Santa Maria Elisabetta Waterbus stacijas. Šī viesnīca piedāvā bērnu pieskatīšanas pakalpojumus, diennakts reģistratūru. Ir pieejams arī Wi-Fi. Viesnīcā pieejams arī restorāns un brokastis. Lētas aviobiļetes uz Venēciju meklē šeit.

Lētie mēneši:

Novembris 2019

Datumi:

24.11. – 25.11.

25.11. – 26.11.

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt viesnīcu?

Apmeklē HotelsCombined.

Le-Boulevard-Venice-viesnica

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka biļešu cenas ir spēkā publicēšanas brīdī, laikam ritot cenas var mainīties.