4* Viesnīca Madeirā ar skaistu skatu 32€! Ziemassvētkos 39€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook
  • Vkontakte

Ja plāno lidot uz Madeiru tad iespējams tevi interesēs šis piedāvājums. 4* viesnīca Madeirā ar skaistu skatu sākot no 32€ par diennakti divām personām. Ziemassvētkos 39€.

Viesnīca Muthu Raga Madeira Hotel atrodas ērtā vietā Funčalā un tās atrašanās vieta ļauj ērti piekļūt vairākiem tūrisma objektiem ar kājām. Viesiem pieejams peldbaseins un bezvadu internets. Varat izbaudīt skatu no terases un izbaudīt dzērienus viesnīcas bārā. Numuros ir gaisa kondicionieris, čības, privāts balkons. Katrā numurā ir atpūtas zona, mini bārs un vannas istaba ar matu žāvētāju. 

Lētie mēneši:

Oktobris 2019

Novembris 2019

Decembris 2019

Janvāris 2020

Datumi:

22.12. – 23.12.

23.12. – 24.12.

24.12. – 25.12.

Pieejami arī daudzi citi datumi.

Kur rezervēt viesnīcu?

Apmeklē HotelsCombined.  

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie un lētākie auto nomas piedāvājumi pieejami Skyscanner.net. Tas salīdzina tūkstošiem automašīnu nomas piedāvājumus, lai palīdzētu jums atrast perfektu auto par zemu cenu. Izmantojot Skyscanner, jūs atradīsit zemākās automašīnu nomas cenas dažādās valstīs un lidostās. Vairāk par auto nomu ceļojuma laikā vari iepazīties šeit.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka biļešu cenas ir spēkā publicēšanas brīdī, laikam ritot cenas var mainīties.