Bari

Ceļo uz Itālijas papēdi! Aviobiļetes no Rīgas uz Bari un atpakaļ no 32€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Ceļo uz tā dēvēto Itālijas papēdi vasarā. Aviobiļetes no Rīgas uz Bari un atpakaļ sākot no 32€ ar Wizz Discout club.

Bari ir liela ostas pilsēta Itālijas dienvidaustrumos Adrijas jūras piekrastē. Lētākās un labākās viesnīcas Bari meklē šeit.

Piedāvājuma kopsavilkums

Maršruts: Rīga-> Bari -> Rīga

Kad: Jūlijs, Augusts 2020

Cena: turp un atpakaļ sākot no 32€

Aviokompānija: WizzAir

Ceļojumu datumi

  • 08.07. – 22.07. 32€ ar WizzDiscount, bez 52€
  • 02.08. – 19.08. 32€ ar WizzDiscount, bez 52€
  • 05.07. – 08.07. 35€ ar WizzDiscount, bez 55€
  • 08.08. – 19.08. 37€ ar WizzDiscount, bez 57€
  • 12.07. – 22.07. 40€ ar WizzDiscount, bez 60€
  • 26.08. – 30.08. 40€ ar WizzDiscount, bez 60€

Pieejami arī citi datumi.

Lidojuma rezervācija

Apmeklē WizzAir.

Rīga Bari

Viesnīca un apartamenti Bari

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Auto noma Bari

Labākie un lētākie auto nomas piedāvājumi pieejami Skyscanner.net. Tas salīdzina tūkstošiem automašīnu nomas piedāvājumus, lai palīdzētu jums atrast perfektu auto par zemu cenu. Izmantojot Skyscanner, jūs atradīsit zemākās automašīnu nomas cenas dažādās valstīs un lidostās. Vairāk par auto nomu ceļojuma laikā vari iepazīties šeit.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

Šis ir informatīvs brīvdienu piedāvājums, un jums ir personīgi pašiem jāveic visas rezervācijas lidojumiem, naktsmītnēm vai automašīnām, izmantojot iepriekš norādītās saites. Guru ievietotā informācija ir derīga publicēšanas brīdī un paredzēta tikai vispārīgai informācijai kā palīgs saplānot savas brīvdienas. Kaut arī guru cenšas atjaunināt informāciju, guru nevar garantēt pilnu precizitāti, pieejamību. Paldies par jūsu atbalstu.