Maldīvija

Atpūties Maldīvijā! Aviobiļetes no Rīgas uz Male un atpakaļ 483€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lufthansa piedāvā lielisku cenu aviobiļetēm uz Maldīviju. Aviobiļetes no Rīgas uz Male un atpakaļ 483€.

Male ir Maldīvijas galvaspilsēta. Tā ir arī visapdzīvotākā Maldīvijas pilsēta. Male atrodas uz četrām salām Kāfu atolā. Lētākās un labākās viesnīcas Male meklē šeit.

Piedāvājuma kopsavilkums

Maršruts: Rīga-> Frankfurte -> Male -> Frankfurte -> Rīga

Kad: Novembris, Decembris 2020

Cena: turp un atpakaļ 483€

Aviokompānija: Lufthansa

Ceļojumu datumi

Pieejami arī citi datumi.

Lidojuma rezervācija

Apmeklē Skyscanner.

Rīga Male

Viesnīca un apartamenti Maldivijā

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Auto noma Maldīvijā

Labākie un lētākie auto nomas piedāvājumi pieejami Skyscanner.net. Tas salīdzina tūkstošiem automašīnu nomas piedāvājumus, lai palīdzētu jums atrast perfektu auto par zemu cenu. Izmantojot Skyscanner, jūs atradīsit zemākās automašīnu nomas cenas dažādās valstīs un lidostās. Vairāk par auto nomu ceļojuma laikā vari iepazīties šeit.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

Šis ir informatīvs brīvdienu piedāvājums, un jums ir personīgi pašiem jāveic visas rezervācijas lidojumiem, naktsmītnēm vai automašīnām, izmantojot iepriekš norādītās saites. Guru ievietotā informācija ir derīga publicēšanas brīdī un paredzēta tikai vispārīgai informācijai kā palīgs saplānot savas brīvdienas. Kaut arī guru cenšas atjaunināt informāciju, guru nevar garantēt pilnu precizitāti, pieejamību. Paldies par jūsu atbalstu.