Venēcija

Venēcija Maija beigās! Tiešie lidojumi no Viļņas un atpakaļ no 34€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lētas aviobiļetes uz Venēciju Maija beigās. Tiešie lidojumi no Viļņas uz Venēciju un atpakaļ sākot no 34€. Pilsēta ir izvietota uz 117 nelielām salām, kuras savieno 378 tilti. Lētākās un labākās viesnīcas Venēcijā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Viļņa – Venēcija – Viļņa

Uzzini kā nokļūt līdz Viļņas lidostai.

Ceļojuma periods:

Maijs 2020

Jūnijs 2020

Ceļojuma datumi:

24.05. – 04.06. 34€

24.05. – 28.05. 38€

17.05. – 28.05. 48€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Ryanair.

Vilna-venēcija

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie un lētākie auto nomas piedāvājumi pieejami Skyscanner.net. Tas salīdzina tūkstošiem automašīnu nomas piedāvājumus, lai palīdzētu jums atrast perfektu auto par zemu cenu. Izmantojot Skyscanner, jūs atradīsit zemākās automašīnu nomas cenas dažādās valstīs un lidostās. Vairāk par auto nomu ceļojuma laikā vari iepazīties šeit.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka biļešu cenas ir spēkā publicēšanas brīdī, laikam ritot cenas var mainīties.