Nairobi

Iepazīsti Keniju! Aviobiļetes no Rīgas uz Nairobi un atpakaļ no 395€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Iepazīsti eksotisko Keniju. Aviobiļetes no Rīgas uz Nairobi un atpakaļ sākot no 395€.

Kenija ir valsts Austrumāfrikā. Kenijas Indijas okeāna piekraste atrodas starp Somāliju, ziemeļaustrumiem un Tanzāniju uz dienvidiem. Kenijai raksturīgs ir tropu klimats. Klimats ir karsts un mitrs piekrastē, mērens iekšzemē un ļoti sauss ziemeļu un ziemeļaustrumu daļās. Kenijā saules gaisma spīd visu gadu, un vasaras drēbes tiek nēsātas visu gadu. Nairobi ir Kenijas galvaspilsēta. Nairobi ir lielākā Austrumāfrikas pilsēta un tajā atrodas lielais Nairobi nacionālais parks. Lētākās un labākās viesnīcas Nairobi meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Frankfurte – Nairobi – Frankfurte – Rīga

Ceļojuma periods:

Janvāris 2020

Februāris 2020

Maijs 2020

Jūnijs 2020

Ceļojuma datumi:

26.01. – 09.02. 395€

04.02. – 18.02. 395€

30.04. – 11.05. 412€

22.05. – 02.06. 395€

04.06. – 15.06. 435€

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Skyscanner.

Riga-Nairobi

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie un lētākie auto nomas piedāvājumi pieejami Skyscanner.net. Tas salīdzina tūkstošiem automašīnu nomas piedāvājumus, lai palīdzētu jums atrast perfektu auto par zemu cenu. Izmantojot Skyscanner, jūs atradīsit zemākās automašīnu nomas cenas dažādās valstīs un lidostās. Vairāk par auto nomu ceļojuma laikā vari iepazīties šeit.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka biļešu cenas ir spēkā publicēšanas brīdī, laikam ritot cenas var mainīties.