4* viesnīca Dubaijā tikai no 26€ par diennakti divām personām!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Zema cena 4* viesnīcai Dubaijā. Tikai no 26€ par diennakti divām personām.

Viesnīca Grand Excelsior Hotel Deira atrodas tikai dažu minūšu brauciena attālumā no Dubaijas starptautiskās lidostas, vēsturiskajā Deiras rajonā, Dubaijā. Abu Baker Al Siddique metro stacija (Zaļā līnija) atrodas dažu minūšu attālumā ar kājām. Tai ir jumta baseins un apaļa karstā baļļa ar panorāmas skatu. Visi numuri ir nesen atjaunoti, un tiem ir pieejama bezmaksas ātrgaitas piekļuve bezvadu internetam. Katrā no tiem ir arī bezmaksas ūdens pudele, čības, labierīcības, minibārs un 32 plakanā ekrāna HDTV.

Lētie mēneši:

Maijs 2020

Jūnijs 2020

Jūlijs 2020

Augusts 2020

Septembris 2020

Datumi:

16.05. – 17.05.

16.06. – 17.06.

Pieejami ļoti daudzi citi datumi.

Kur rezervēt viesnīcu?

Apmeklē HotelsCombined.

Grand-Excelsior-Hotel-Deira

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie un lētākie auto nomas piedāvājumi pieejami Skyscanner.net. Tas salīdzina tūkstošiem automašīnu nomas piedāvājumus, lai palīdzētu jums atrast perfektu auto par zemu cenu. Izmantojot Skyscanner, jūs atradīsit zemākās automašīnu nomas cenas dažādās valstīs un lidostās.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka biļešu cenas ir spēkā publicēšanas brīdī, laikam ritot cenas var mainīties.