Safestay-Vienna-viesnica

4* Viesnīca Vīnē tikai no 32€ par diennakti divām personām!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

4* Viesnīca Vīnē tikai no 32€ par diennakti divām personām. Lētas aviobiļetes uz Vīni meklē šeit.

Elegantā Vīnes viesnīca Safestay Vienna atrodas tikai divu metro pieturu attālumā no Vīnes Valsts operas un četru pieturu attālumā no Šēnbrunnas pils. Viesnīca ir iekārtota vēsturiskā ēkā, kas atrodas Vīnes centrālajā un perspektīvajā 5. rajonā. Viesiem ir pieejams bezmaksas WiFi.  Safestay Vienna pagalmā ir eleganta brokastu telpa un bārs ar terasi. Apkārtnē ir atrodami daudzi restorāni.

Lētie mēneši:

Janvāris 2020

Februāris 2020

Datumi:

20.01. – 21.01.

23.01. – 24.01.

02.02. – 03.02.

06.02. – 07.02.

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt viesnīcu?

Apmeklē HotelsCombined.

viesnica-Safestay-Vienna

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie un lētākie auto nomas piedāvājumi pieejami Skyscanner.net. Tas salīdzina tūkstošiem automašīnu nomas piedāvājumus, lai palīdzētu jums atrast perfektu auto par zemu cenu. Izmantojot Skyscanner, jūs atradīsit zemākās automašīnu nomas cenas dažādās valstīs un lidostās.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka biļešu cenas ir spēkā publicēšanas brīdī, laikam ritot cenas var mainīties.