4* Viesnīca Romā tikai 36€ par diennakti divām personām ar brokastīm!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

4* Viesnīca Romā tikai 36€ par diennakti divām personām ar iekļautām brokastīm. Lētas aviobiļetes uz Romu meklē šeit.

Viesnīca Black Hotel atrodas 15 minūšu braucienā no Sv.Pētera bazilikas. Viesnīcā pieejams arī sezionāls āra peldbaseins. Numuri ir aprīkoti ar gaisa kondicionētāju un skaņas izolāciju. Numuros ir LCD televizors ar satelīttelevīzijas kanāliem. Katrā numurā ir skats uz parku vai uz apkārtējo dzīvojamo rajonu. Viesnīcas restorāns Edon specializējas romiešu virtuvē un Vidusjūras ēdienos. La Luna bārā varat nobaudīt klasiskos dzērienus un vietējos liķierus.

Lētie mēneši:

Novembris 2019

Decembris 2019

Datumi:

16.12. – 17.12.

18.12. – 19.12.

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt viesnīcu?

Apmeklē HotelsCombined.  

black-hotel-viesnica-roma

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie un lētākie auto nomas piedāvājumi pieejami Skyscanner.net. Tas salīdzina tūkstošiem automašīnu nomas piedāvājumus, lai palīdzētu jums atrast perfektu auto par zemu cenu. Izmantojot Skyscanner, jūs atradīsit zemākās automašīnu nomas cenas dažādās valstīs un lidostās.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka biļešu cenas ir spēkā publicēšanas brīdī, laikam ritot cenas var mainīties.