kruizs

Kruīzs no Rīgas uz Stokholma tikai 59€ par kajīti četrām personām!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lēts kruīzs 4 personām no Rīgas uz Stokholmu un atpakaļ. Tikai 59€ par kajīte, jeb 14€ no personas. Kruīzs ar Tallink kuģi Romantika.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Stokholma – Rīga

Zemo cenu periods:

Oktobris 2019

Novembris 2019

Datums:

13.10.2019 59€

14.10.2019 59€

15.10.2019 59€

13.11.2019 59€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt biļetes?

Apmeklē Tallink

Rīga Stokholma

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie un lētākie auto nomas piedāvājumi pieejami Skyscanner.net. Tas salīdzina tūkstošiem automašīnu nomas piedāvājumus, lai palīdzētu jums atrast perfektu auto par zemu cenu. Izmantojot Skyscanner, jūs atradīsit zemākās automašīnu nomas cenas dažādās valstīs un lidostās. Vairāk par auto nomu ceļojuma laikā vari iepazīties šeit.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka biļešu cenas ir spēkā publicēšanas brīdī, laikam ritot cenas var mainīties.