Boloņa

Tiešie lidojumi no Kauņas uz Boloņu un atpakaļ tikai no 23€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Forša cena aviobiļetēm uz Itāliju. Tiešie lidojumi no Kauņas uz Boloņu un atpakaļ tikai no 23€.

Boloņa ir pilsēta Itālijas ziemeļos starp Po upi un Apenīniem. Emīlijas-Romanjas galvaspilsēta un Boloņas provinces centrs. Slavena ar 1158. gadā dibināto universitāti, kura tiek uzskatīta par vecāko Rietumu pasaulē. Lētākās un labākās viesnīcās Boloņā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Kauņa – Boloņa – Kauņa

Uzzini kā nokļūt līdz Kauņas lidostai.

Ceļojuma periods:

Novembris 2019

Decembris 2019

Ceļojuma datumi:

25.11. – 05.12. 23€

25.11. – 09.12. 25€

02.12. – 05.12. 28€

09.12. – 16.12. 30€

Pieejami arī daudzi citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Ryanair.

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie un lētākie auto nomas piedāvājumi pieejami Skyscanner.net. Tas salīdzina tūkstošiem automašīnu nomas piedāvājumus, lai palīdzētu jums atrast perfektu auto par zemu cenu. Izmantojot Skyscanner, jūs atradīsit zemākās automašīnu nomas cenas dažādās valstīs un lidostās. Vairāk par auto nomu ceļojuma laikā vari iepazīties šeit.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka biļešu cenas ir spēkā publicēšanas brīdī, laikam ritot cenas var mainīties.