Lisabona

Skaistā Portugāle! Aviobiļetes no Rīgas uz Lisabonu un atpakaļ no 67€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lido aplūkot vienu no skaistākajām Eiropas pilsētām. Aviobiļetes no Rīgas uz Lisabonu un atpakaļ sākot no 67€.

Lisabona ir satriecoša Portugāles galvaspilsēta. Tā ir pilsēta, kas bez piepūles apvieno tradicionālo mantojumu ar pārsteidzošu modernismu. Kā brīvdienu galamērķis, Lisabona piedāvā bagātu un daudzveidīgu vēsturi, dzīvīgu naktsdzīvi un izcilu klimatu visa gada garumā. Lisabonas pilsēta lieliski atspoguļo Portugāles kultūru, kas ietver mūsdienu kultūru, saglabājot tās unikālo mantojumu un tradīcijas. Lētākās un labākās viesnīcas Lisabonā meklē šeit.

Ceļojuma maršruti:

Rīga – Londona – Lisabona – Londona – Rīga

Ceļojuma periods:

Novembris 2019

Decembris 2019

Ceļojuma datumi:

30.11. – 04.12. 67€

23.11. – 03.12. 67€

28.11. – 03.12. 67€

30.11. – 03.12. 67€

28.11. – 04.12. 67€

23.11. – 04.12. 67€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Azair.

Rīga Lisabona

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie un lētākie auto nomas piedāvājumi pieejami Skyscanner.net. Tas salīdzina tūkstošiem automašīnu nomas piedāvājumus, lai palīdzētu jums atrast perfektu auto par zemu cenu. Izmantojot Skyscanner, jūs atradīsit zemākās automašīnu nomas cenas dažādās valstīs un lidostās. Vairāk par auto nomu ceļojuma laikā vari iepazīties šeit.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka biļešu cenas ir spēkā publicēšanas brīdī, laikam ritot cenas var mainīties.