viesnica-solana-hotel-and-spa-malta

Decembrī 4* Viesnīca Maltā tikai 24€ par diennakti divām personām!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Decembrī lēta 4* viesnīca Maltā. Tikai 24€ par diennakti divām personām.

Viesnīca Solana Hotel & Spa piedāvā jumta terasi ar baseinu. Numuros ir kondecionieris un bezmaksas wifi. Katrā numurā ir pieejams TV, seifs. Viesnīcā pieejams arī atpūras bārs. Lētas aviobiļetes uz Maltu meklē šeit.

Lētie mēneši:

Decembris 2019

Datumi:

01.12. – 02.12.

02.12. – 03.12.

04.12. – 05.12.

Pieejami arī citi datumi. 

Kur rezervēt viesnīcu?

Apmeklē HotelsCombined.

Solana-Hotel-Spa-Malta-viesnica

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie un lētākie auto nomas piedāvājumi pieejami Skyscanner.net. Tas salīdzina tūkstošiem automašīnu nomas piedāvājumus, lai palīdzētu jums atrast perfektu auto par zemu cenu. Izmantojot Skyscanner, jūs atradīsit zemākās automašīnu nomas cenas dažādās valstīs un lidostās.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka biļešu cenas ir spēkā publicēšanas brīdī, laikam ritot cenas var mainīties.