viesnica-taizeme-MAI-House-Patong-Hill

5* Viesnīca Puketā, Taizemē tikai 39€ divām personām!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lieliska cena 5* viesnīcai Puketā, Taizemē. Viena diennakts divvietīgā numurā tikai 39€.

Viesnīca MAI HOUSE Patong Hill ir modernā stila Taizemes viesnīca. Viesnīca atrodas kalnā un no tās paveras skaists skats uz Patongas pludmali un skaisto Andamanu jūru. Viesnīca piedāvā plašus peldbaseinus, brokastis, bezmaksas minibāru, SPA. Viesnīca piemērota arī bērniem, jo tajā ir pirātu klubas bērniem, āra un iekštelpu rotaļu laukumi. Lētas aviobiļetes uz Taizemi meklē šeit.

Lētie mēneši:

Septembris 2019

Datumi:

15.09. – 17.09.

16.09. – 17.09.

17.09. – 18.09.

Pieejami daudzi citi datumi.

Kur rezervēt viesnīcu?

Apmeklē HotelsCombined.  

MAI-House-Patong-Hill-viesnica

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka biļešu cenas ir spēkā publicēšanas brīdī, laikam ritot cenas var mainīties.