neptuno-viesnica-andaluzija

4* viesnīca Spānijā, Andalūzijā pie pludmales! Divām personām tikai no 36€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Rudenī lēta 4* viesnīca Spānijā, Andalūzijā netālu no Gibraltāra šauruma. Viesnīcas numurs divām personām pie pludmales tikai no 36€.

Viesnīca Neptuno atrodas jūras krastā Roquetas de Mar pilsētā. Viesnīcai ir divi āra baseini un tā atrodas 250 metrus no pludmales. 30 kilometrus no Almerijas un 2 stundu braucienā no Malagas.

Lētie mēneši:

Septembris 2019

Oktobris 2019

Novembris 2019

Datumi:

07.10. – 08.10.

23.09. – 24.09.

Pieejami daudzi citi datumi.

Kur rezervēt viesnīcu?

Apmeklē HotelsCombined.

neptuno-andaluzija-viesnica

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka biļešu cenas ir spēkā publicēšanas brīdī, laikam ritot cenas var mainīties.