Vasarā! 4* viesnīca Romā divām personām tikai 34€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Augustā pieejama lēta 4* viesnīca Romā. Numurs divām personām par vienu diennakti tikai 34€.

Viesnīca Domidea ir četrzvaigžņu  viesnīca, kas atvērta 2009. gadā, ar mūsdienīgu dizainu. Viesnīcai ir 85 numuri, kas izvietoti 5 stāvos, ar prātīgu un elegantu iekārtojumu. Viesnīca atrodas pie GRA (apvedceļa) un no turienes ir ērti nokļūt uz pilsētas centru. Pēc pieprasījuma un pēc noteikta grafika viesnīca piedāvā autobusu satiksmi uz un no metro pieturas Rebibbia (B līnija). Lētas aviobiļetes uz Romu meklē šeit

Lētie mēneši:

Augusts 2019

Datumi:

08.08. – 09.08.

Pieejami daudzi citi datumi.

Kur rezervēt viesnīcu?

Apmeklē HotelsCombined.

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka biļešu cenas ir spēkā publicēšanas brīdī, laikam ritot cenas var mainīties.