5* viesnīca Dubaijā tikai 30€ par diennakti divām personām!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lieliska cena 5* viesnīcai Dubaijā. Viena diennakts divām personām tikai par 30€.

Viesnīca AVANI DEIRA DUBAI HOTEL atrodas ideālā vietā Dubaijas centrālajā biznesa rajonā, tikai 10 minūšu un 4 km attālumā no Dubaijas starptautiskās lidostas. Blakus viesnīcai atrodas Abu Baker metro stacija.  Lētas aviobiļetes uz Dubaiju meklē šeit.

Lētie mēneši:

Septembris 2019

Arī citos mēnešos.

Datumi:

03.09. – 04.09.

04.09. – 05.09.

Pieejami daudzi citi datumi.

Kur rezervēt viesnīcu?

Apmeklē HotelsCombined

Spied uz pirmo tirgotāju un tālāk saņemsi atlaidi un viesnīcas numurs maksās 30€.

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka biļešu cenas ir spēkā publicēšanas brīdī, laikam ritot cenas var mainīties.