Roma

Novembrī tiešie lidojumi no Viļņas uz Romu un atpakaļ sākot no 46€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Novembrī zema cena uz Itālijas galvaspilsētu. Tiešie lidojumi no Viļņas uz Romu un atpakaļ sākot no 46€. Roma ir Itālijas galvaspilsēta ar 2,9 miljoniem iedzīvotājiem. Roma ir viena no pasaules skaistākajām un iedvesmojošākajām galvaspilsētām. Lētākās un labākās viesnīcas Romā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Viļņa – Roma – Viļņa

Uzzini kā nokļūt līdz Viļņas lidostai.

Ceļojuma periods:

Novembris 2019

Ceļojuma datumi:

21.11. – 28.11. 46€

14.11. – 28.11. 47€

28.11. – 05.12. 48€

21.11. – 05.12. 48€

14.11. – 21.11. 49€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Ryanair.

Viļņa Roma

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka biļešu cenas ir spēkā publicēšanas brīdī, laikam ritot cenas var mainīties.