4* viesnīca Antālijā, Turcijā sākot no 32€ divām personām!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Laba cena 4* viesnīcai Antālijā, Turcijā. Numuri divām personām ar iekļautām brokastīm sākot no 32€ par diennakti. Lētie numuri pieejami no septembra līdz pat 2020 gada maijam. Vasarā nedaudz dārgāk.

Viesnīca Elips Royal Hotel & SPA atrodas 2km no Antālijas centra un apmēram 15 minūšu brauciena attālumā no Antālijas lidostas. Līdz jūrai 30 minūšu gājiens. Viesnīca piedāvā turku pirti, sejas procedūras un masāžas. Aktīvajiem viesiem ir pieejama trenažieru zāle un fitnesa centrs. Lētas aviobiļetes uz Turciju meklē šeit

Lētie mēneši:

No Septembra 2019 līdz Maijs 2020

Datumi:

11.09. – 12.09.

20.09. – 21.09.

Pieejami daudzi citi datumi.

Kur rezervēt viesnīcu?

Apmeklē HotelsCombined.

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka biļešu cenas ir spēkā publicēšanas brīdī, laikam ritot cenas var mainīties.