Park-Regis-Kris-Kin-Hotel

5* viesnīca Dubaijā sākot no 37€ divām personām!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lieliska cena 5* viesnīcai Dubaijā. Numurs divām personām sākot tikai no 37€.

Viesnīca Park Regis Kris Kin Hotel atrodas iepretim Burjuman iepirkšanās centram Dubaijas vēsturiskā rajona centrā. Visas interesantās vietas, kas atrodas pilsētas centrā, ir tikai 0.2 km attālumā no viesnīcas. Park Regis Kris Kin viesnīcā ir 386 numuri, kas ir rūpīgi un gaumīgi iekārtoti. Turklāt daudzos numuros ir šādas ērtības: televizors, paklāji, bezmaksas kafija, bezmaksas tēja. Dienas laikā varat apmeklēt burbuļvannu, fitnesa centru, saunu, āra baseinu, bērnu baseinu un citas izklaides. Lētas aviobiļetes uz Dubaiju meklē šeit.

Lētie mēneši:

Augusts 2019

Septembris 2019

Oktorbris 2019

Novembris 2019

Datumi:

01.09. – 02.09.

Pieejami daudzi citi datumi.

Kur rezervēt viesnīcu?

Apmeklē HotelsCombined

Viesnīca-Park-Regis-Kris-Kin-Hotel

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka biļešu cenas ir spēkā publicēšanas brīdī, laikam ritot cenas var mainīties.