XO-HOTELS-Blue-Tower-Amsterdam

4* viesnīca Amsterdamā sākot no 59€ divām personām!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Ļoti laba cena viesnīcai Amsterdamā, Nīderlandē. Tikai 3.3 km no centra 4* viesnīca Amsterdamā maksā sākot no 59€ divām personām par diennakti.

Viensnīca saucās XO HOTELS Blue Tower – AmsterdamViesnīcai ir ideāla atrašanās vieta, ērta sabiedriskā transporta pieejamība. Viensnīca 2017.gadā tika atjaunota un tā atrodas Amsterdamas centra rietumos. Apmeklējiet Leidse laukumu, kur var iepirkties, ēst un atpūsties. Izbaudiet Van Goga muzeju un Stedelijk muzeju, kā arī citas izklaides un apskates vietas. Lētas aviobiļetes uz Amsterdamu meklē šeit.

Lētie mēneši:

Jūlijs 2019

Augusts 2019

Datumi:

21.07. – 22.07.

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt viesnīcu?

Apmeklē HotelsCombined

viesnica-XO-HOTELS-Blue-Tower-Amsterdama

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka biļešu cenas ir spēkā publicēšanas brīdī, laikam ritot cenas var mainīties.