Honkonga

Satriecošā Honkonga! Aviobiļetes no Rīgas un atpakaļ 414€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Izbaudi satriecošo Ķīnas kultūru. Aviobiļetes no Rīgas uz Honkongu un atpakaļ tikai 414€. Honkonga atrodas Ķīnas dienvidu daļā, Dunczjanas upes grīvā. Iedzīvotāju blīvums šeit ir nesalīdzināmi augstāks kā citās pilsētās. Mūsdienās dzīves līmenis Honkongā ir viens no augstākajiem Āzijā. Šobrīd Honkonga ir pilsētvalsts, kurā runā daudzās valodās, piekopj dažādas reliģijas, tomēr visa pamatā ir tradicionālā Ķīnas kultūra. Lētākās un labākās viesnīcas Honkongā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Kopenhāgena – Honkonga – Kopenhāgena – Rīga

Ceļojuma periods:

Novembris 2019

Ceļojuma datumi:

10.11. – 24.11. 414€

10.11. – 01.12. 414€

17.11. – 25.11. 414€

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Skyscanner.

Rīga Honkonga

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka biļešu cenas ir spēkā publicēšanas brīdī, laikam ritot cenas var mainīties.