Korfu

Pēdējais brīdis uz Korfu! Tiešie lidojumi no Viļņas uz Korfu un atpakaļ 54€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Pēdējā brīža iespēja lēti aizlidot uz Korfu salu. Tiešie lidojumi no Viļņas uz Korfu un atpakaļ tikai 54€. Korfu ir Grieķijas sala Jonijas jūrā, atrodas Jonijas salu ziemeļos. Šī ir otra lielākā no Jonijas salām. Korfu ir pasakains galamērķis ar smilšainām, tīrām pludmalēm un tirkīzilu ūdeni. Korfu ir brīnišķīga vecpilsēta un daudz ciematiņi. Noteikti apmeklējiet Old Perithia, tas ir salas senākais ciemats, kā arī nokļūt Chalikounas un Kassiopi pludmalēs. Lētākās un labākās viesnīcas Korfu meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Viļņa – Korfu – Viļņa

Uzzini kā nokļūt līdz Viļņas lidostai.

Ceļojuma periods:

Aprīlis 2019

Ceļojuma datumi:

13.04. – 17.04. 54€

13.04. – 20.04. 54€

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Ryanair.

Viļņa Korfu

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka biļešu cenas ir spēkā publicēšanas brīdī, laikam ritot cenas var mainīties.