Marseļa

Skaistā Francija! Aviobiļetes no Rīgas uz Marseļu un atpakaļ no 83€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Izbaudi skaisto Franciju. Aviobiļetes no Rīgas uz Marseļu un atpakaļ sākot no 83€. Marseļa ir pilsēta Francijas dienvidos Vidusjūras krastā pie Ronas upes grīvas. Francijas otra lielākā pilsēta un lielākā francijas osta. Lētākās un labākās viesnīcas Marseļā meklē šeit.

Ceļojuma maršruti:

Rīga – Londona – Marseļa – Londona – Rīga

Pieejami arī citi maršruti.

Ceļojuma periods:

Maijs 2019

Ceļojuma datumi:

14.05. – 21.05. 83€

16.05. – 21.05. 83€

21.05. – 04.06. 89€

14.05. – 22.05. 89€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Azair.  

Rīga Marseļa

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka biļešu cenas ir spēkā publicēšanas brīdī, laikam ritot cenas var mainīties.