kruizs

Tallink atlaides! Prāmis no Rīgas uz Stokholmu tikai 14€ no cilvēka!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lieliskas atlaides no Tallink. Kruīzs no Rīgas uz Stokholmu tikai 14€ no cilvēka. Atlaides spēkā izmantojot promo atlaižu kodu. Atlaides spēkā kuģojot 4-vietīgā kajītē. Kajītes maksa sākot no 51€. Atlaižu kods spēkā no 01.02. līdz 03.02. Atlaižu kods: 42.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Stokholma – Rīga

Zemo cenu periods:

Februāris 2019

Marts 2019

Kur rezervēt biļetes?

Apmeklē Tallink.

Atlaižu kods: 42

Rīga Stokholma

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka biļešu cenas ir spēkā publicēšanas brīdī, laikam ritot cenas var mainīties.