Tenerife

Iepazīsti Tenerifi! Aviobiļetes no Kauņas un atpakaļ sākot no 79€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Iepazīsti skaistās Kanāriju salas. Aviobiļetes no Kauņas uz Tenerifi un atpakaļ sākot no 79€. Lētākās un labākās viesnīcas Tenerifē meklē šeit.

Par Tenerifi?

Tenerife ir lielākā no septiņām Spānijai piederošajām Kanāriju salām un reizē arī ceļotāju pieprasītākā atpūtas vieta Kanāriju salās. Turp doties ir iecienījuši gan vientuļie ceļotāji, gan arī ģimenes un draugu grupas. Tenerifes simbols ir pūķa koks, jo pati sala ir kā pūķis, kas ir pilna ar dažādiem vulkāniem. Lielākais no vulkāniem Tenerifē ir El Teide, tā augstums ir 3718 metru. Uzzini vairāk par Tenerifi.

Ceļojuma maršruts:

Kauņa – Kopenhāgena – Tenerife – Milāna – Kauņa

Kauņa – Londona – Tenerife – Milāna – Kauņa

Uzzini kā nokļūt līdz Kauņas lidostai.

Ceļojuma periods:

Marts 2019

Aprīlis 2019

Ceļojuma datumi:

29.03. – 09.04. 79€

29.03. – 02.04. 79€

22.03. – 09.04. 95€

22.03. – 02.04. 95€

31.03. – 09.04. 96€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Azair.

Kauņa Tenerife

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka biļešu cenas ir spēkā publicēšanas brīdī, laikam ritot cenas var mainīties.