Krēta

Pavasaris Krētā! Tiešie lidojumi no Viļņas uz Haniju un atpakaļ 58€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Pavasarī jauka cena aviobiļetēm uz Grieķijas salu Krētu. Tiešie lidojumi no Viļņas uz Haniju un atpakaļ tikai par 58€. Krēta ir pasakaini brīnišķīga sala ar savām skaistajām, mirdzošajām pludmalēm un skaistiem dabas skatiem. Lētākās un labākās viesnīcas Krētā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Viļņa – Hanija – Viļņa

Uzzini kā nokļūt līdz Viļņas lidostai.

Ceļojuma periods:

Aprīlis 2019

Ceļojuma datumi:

10.04. – 17.04. 58€

03.04. – 10.04. 58€

03.04. – 17.04. 58€

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Ryanair.  

Vilna-Hanija

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka biļešu cenas ir spēkā publicēšanas brīdī, laikam ritot cenas var mainīties.