eckero-line

Melnās piektdienas akcija! Prāmis no Tallinas uz Helsinkiem tikai par 1€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lieliska melnās piektdienas akcija no Eckero Line. Prāmis no Tallinas uz Helsinkiem tikai par 1€. Turp un atpakaļ 2€. Akcija spēkā tikai 22.11.2018 un 23.11.2018. Biļetes pieejamas braucieniem līdz 2019. gada februārim. Lētākās un labākās viesnīcas Helsinkos meklē šeit.


Ceļojuma maršruts:

Tallina – Helsinki – Tallina


Zemo cenu periods:

Decembris 2018

Janvāris 2019

Februāris 2019


Kur rezervēt biļetes?

Apmeklē EckeroLine.

Tallina Helsinki

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti!

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €22 dāvana pirmajai rezervācijai).


Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.


Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.