Vjetnama

Gada beigas Vjetnamā! Aviobiļetes no Rīgas uz Hošiminu un atpakaļ 372€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Gada beigās lido ceļojumā uz Vjetnamu. Aviobiļetes no Rīgas uz Hošiminu un atpakaļ tikai 372€. Cenā iekļauta 30 kg nododamā bagāža. Hošimina ir pilsēta Vjetnamas dienvidos pie Saigonas upes ap 60 km no Dienvidķīnas jūras. Hošimina ir Vjetnamas lielākā pilsēta. Lētākās un labākās viesnīcas Hošiminā meklē šeit.


Ceļojuma maršruts:

Rīga – Stambula – Hošimina – Stambula – Rīga


Zemo cenu periods:

Decembris 2018


Iespējamie ceļojuma datumi:

29.11. – 14.12. 372€

06.12. – 18.12. 372€

09.12. – 23.12. 372€

09.12. – 27.12. 372€


Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Momondo.

Rīga Hošimina

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti!

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €22 dāvana pirmajai rezervācijai).


Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.


Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.