Varadero

Skaistā Kubas province! Aviobiļetes no Rīgas uz Varadero un atpakaļ no 406€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lido piedzīvojumā uz skaisto Kubas provinci. Aviobiļetes no Rīgas uz Varadero un atpakaļ sākot no 406€. Varadero ir kūrorta pilsēta Matanza provincē Kubā. Tā viena no lielākajām kūrorta zonām Karību jūras reģionā. Kubas unikālā vēsture, fantastiski gaišās pludmales, zilais ūdens, koraļļu rifi un zemūdens iemītnieki padara to par vienu no pieprasītākajiem pludmales galamērķiem. Lētākās un labākās viesnīcas Varadero un Diseldorfā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Diseldorfa – Varadero – Diseldorfa – Rīga

Zemo cenu periods:

Decembris 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

Rīga – Diseldorfa – Rīga

07.12. – 17.12. 98€

07.12. – 24.12. 98€

Biļetes pērc no airBaltic.

Rīga Diseldorfa

Diseldorfa – Varadero – Diseldorfa

08.12. – 16.12. 323€

08.12. – 23.12. 308€

Biļetes pērc no Momondo.

Diseldorfa Varadero

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti!

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €22 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.