Singapūra

Aviobiļetes no Rīgas uz Singapūru un atpakaļ 432€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lido uz mazo pilsētvalsti Singapūru. Aviobiļetes no Rīgas uz Singapūru un atpakaļ 432€. Singapūra ir pilsētvalsts Dienvidaustrumāzijā un vienīgā pasaules salas pilsētvalsts. Singapūra ir vismazākā valsts Dienvidaustrumu Āzijā. Tas ir ideāls kultūras un garšīgu ēdienu cienītāju galamērķis. Lētākās un labākās viesnīcas Singapūrā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Varšava – Singapūra – Varšava – Rīga

Zemo cenu periods:

Novembris 2018

Decembris 2018

Janvāris 2019

Iespējamie ceļojuma datumi:

13.11. – 24.11. 432€

04.12. – 12.12. 432€

22.01. – 30.01. 432€

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Momondo.

Rīga Singapūra

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti!

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €22 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.