Venēcija

Super cena! Tiešie lidojumi no Viļņas uz Venēciju un atpakaļ no 26€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Izmanto šo superīgo cenu un lido Venēciju. Tiešie lidojumi no Viļņas uz Venēciju un atpakaļ sākot no 26€. Pilsēta ir izvietota uz 117 nelielām salām, kuras savieno 378 tilti. Lētākās un labākās viesnīcas Venēcijā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Viļņa – Venēcija – Viļņa

Uzzini kā nokļūt līdz Viļņas lidostai.

Zemo cenu periods:

Novembris 2018

Decembris 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

02.12. – 09.12. 26€

28.11. – 09.12. 28€

02.12. – 12.12. 34€

02.12. – 05.12. 39€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Ryanair.

Viļņa Venēcija

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti!

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €22 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.