kruizs

Tallink akcija! Kruīzs no Rīgas uz Stokholmu un atpakaļ no 20€ par personu!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Zemas cenas kruīzam uz Stokholmu. Kruīzs no Rīgas uz Stokholmu un atpakaļ sākot no 20€ par personu. Atlaides pieejamas līdz 12 decembra beigām. Atlaides spēkā kuģojot 4-vietīgā kajītē. Kajītes maksa sākot no 80€. Pieejamas arī 2-vietīgās kajītes, bet tad cena no 1 personas sākot no 40€.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Stokholma – Rīga

Zemo cenu periods:

Oktobris 2018

Novembris 2018

Decembris 2018

Kur rezervēt biļetes?

Apmeklē Tallink.

Rīga Stokholma

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti!

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €22 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.