Kreta

Pēdējais brīdis uz Grieķiju! Tiešie lidojumi no Rīgas uz Krētu vai Saloniki un atpakaļ no 138€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Pēdējā brīža piedāvājumi iegādāties aviobiļetes uz Grieķiju. Tiešie lidojumi no Rīgas uz Krētu, Irakliju vai Saloniki un atpakaļ sākot no 138€.

Iraklija ir pilsēta Grieķijā, Krētas salas centrālajā daļā pie Vidusjūras. Krētā ir brīnišķīgas pludmales un pasakainas dabas ainavas. Lētākās un labākās viesnīcas Iraklijā meklē šeit.

Saloniki ir otra lielākā pilsēta Grieķijā. Atrodas valsts ziemeļos pie Egejas jūras. Saloniki ir sena pilsēta ar bagātīgu vēstures mantojumu. Lētākās un labākās viesnīcas Salonikos meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Iraklija – Rīga

Rīga – Saloniki – Rīga

Zemo cenu periods:

Septembris 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

Uz Irakliju:

07.09. – 17.09. 145€

Uz Saloniki:

07.09. – 14.09. 138€

Rīga Saloniki Rīga Iraklija

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti!

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.