Nīderlande

Tikai šodien! Tiešie lidojumi no Rīgas uz Eindhovenu un atpakaļ tikai no 19€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Tikai šodien iespējams iegādāties lētas aviobiļetes uz Nīderlandi. Tiešie lidojumi no Rīgas uz Eindhovenu un atpakaļ sākot no 19€ WIZZ Discount kluba biedriem, bet pārējiem sākot no 27€. No Eindhovenas uz Amsterdamu kursē vilciens un no lidostas autobuss. Vilciena cena vienā virzienā 20€. Lētākās un labākās viesnīcas Nīderlandē meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Eindhovena – Rīga

Zemo cenu periods:

Oktobris 2018

Novembris 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

30.10 – 13.11. 27€ (19€ ar WIZZ Discount)

06.11 – 13.11. 27€ (19€ ar WIZZ Discount)

30.10 – 06.11. 35€ (23€ ar WIZZ Discount)

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes un vilcienu?

Apmeklē Wizz Air.

Vilciena biļetes uz Amsterdamu RAILEUROPE.

Rīga-Eindhovena

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti!

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.