airbaltic-akcija

airBaltic akcija! Tikai 7 dienas 500 000 lētu aviobiļešu lidojumiem līdz pat martam!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

airBaltic sākusies 7 dienu akcija, kuras laikā ir lieliska iespēja iegādāties 500 000 lētu aviobiļešu sākot no 15€. Aviobiļetes pieejamas uz tādiem galamērķiem kā Londona, Berlīne, Milāna, Budapešta, Venēcija, Malta, Roma un daudziem citiem galamērķiem.

Akcijas periods no 07.08.2018 līdz 13.08.2018.

Šis piedāvājums ir spēkā airBaltic lidojumiem no 20. augusta 2018.g. līdz 31. martam 2o19.g.

Vairāk par akciju varat uzzināt šeit.

airbaltic-kirsu-akcija

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti!

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €22 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.