Burgasa

Oktobrī tiešie lidojumi no Rīgas uz Burgasu, Bulgāriju un atpakaļ no 50€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Pavadi oktobri Bulgārijā. Tiešie lidojumi no Rīgas uz Burgasu un atpakaļ sākot no 50€. Burgasa ir pilsēta Bulgārijas dienvidaustrumos pie Melnās jūras. Otrā lielākā Bulgārijas pilsēta pie Melnās jūras un valsts lielākā jūras osta. Apkaimē vairākas kūrortpilsētas. Ap pilsētu atrodas Burgasas ezeri. Lētākās un labākās viesnīcas Burgasā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Burgasa – Rīga

Zemo cenu periods:

Oktobris 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

06.10. – 24.10. 50€

10.10. – 24.10. 50€

06.10. – 16.10. 54€

17.10. – 24.10. 54€

10.10. – 17.10. 54€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Momondo.

Rīga Burgasa

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti!

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €22 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.