Honkonga

Izklaide Honkongā! Aviobiļetes no Rīgas un atpakaļ 420€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lido izklaidēties uz Ķīnas dienvidiem. Aviobiļetes no Rīgas uz Honkongu un atpakaļ par 420€. Honkonga atrodas Ķīnas dienvidu daļā, Dunczjanas upes grīvā. Iedzīvotāju blīvums šeit ir nesalīdzināmi augstāks kā citās pilsētās. Mūsdienās dzīves līmenis Honkongā ir viens no augstākajiem Āzijā. Šobrīd Honkonga ir pilsētvalsts, kurā runā daudzās valodās, piekopj dažādas reliģijas, tomēr visa pamatā ir tradicionālā Ķīnas kultūra. Lētākās un labākās viesnīcas Honkongā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Parīze – Honkonga – Parīze – Rīga

Zemo cenu periods:

Oktobris 2018

Novembris 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

01.10. – 10.10. 420€

01.10. – 17.10. 420€

19.11. – 03.12. 420€

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Momondo.

Rīga Honkonga

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti!

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.