tallink akcija

Nenokavē! Tallink kruīzs no Rīgas uz Stokholmu un atpakaļ ar 63% atlaidi!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Nenokavē iespēju iegādāties lētas biļetes uz Stokholmu. Tallink kruīzs no Rīgas uz Stokholmu un atpakaļ ar 63% atlaidi. Cena par B klases kajīti sākot no 105€. Ja B klases kajītē ceļo kopā 4 personas, tad cena 1 personai 26.25€.

Akcija spēkā tikai 4 dienas, no 06.06. – 10.06.2018

Lētās biļetes pieejamas ceļojumiem no 01.07. – 05.08.2018

tallink cenas

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Stokholma – Rīga

Zemo cenu periods:

Jūlijs 2018

Augusts 2018

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Tallink.

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.