Pekina

Ķīna Jūnijā! Aviobiļetes no Rīgas uz Pekinu un atpakaļ no 385€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lido vasaras piedzīvojumā uz Ķīnas galvapilsētu. Jūnijā aviobiļetes no Rīgas uz Pekinu un atpakaļ sākot no 385€. Pekina ir pilsēta Ķīnas ziemeļos. Tā ir Ķīnas galvaspilsēta un otra lielākā pilsēta pēc iedzīvotāju skaita. Lētākās un labākās viesnīcas Pekinā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Parīze – Pekina – Parīze – Rīga

Zemo cenu periods:

Jūnijs 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

07.06. – 20.06. 385€

06.06. – 20.06. 385€

07.06. – 23.06. 396€

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Momondo.

Rīga Pekina

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti!

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.