Losandželosa

Eņģeļu pilsēta! Aviobiļetes no Rīgas uz Losandželosu un atpakaļ no 383€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lido ceļojumā uz ASV eņģelu pilsētu. Aviobiļetes no Rīgas uz Losandželosu un atpakaļ sākot no 383€. Losandželosa, saukta arī par Eņģeļu pilsētu vai saīsināti par L.A., ir pilsēta ASV dienvidrietumos pie Klusā okeāna. Tā ir lielākā Kalifornijas štata pilsēta un otrā lielākā ASV pēc Ņujorkas. Lētākās un labākās viesnīcas Losandželosā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Oslo – Losandželosa – Oslo- Rīga

Zemo cenu periods:

Septembris 2018

Oktobris 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

19.09. – 06.10. 385€

09.10. – 17.10. 390€

17.10. – 27.10. 383€

24.10. – 10.11. 383€

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Momondo.

Rīga Losandželosa

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti!

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.