Wizz Air dzimšanas diena! 30% atlaide kluba biedriem uz visiem lidojumiem!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Par godu savai dzimšanas dienai, Wizz Air priecē mūs ar iespēju saņemt 30% atlaidi uz visiem lidojumu maršrutiem. 30% atlaidi no biļetes cenas var saņemt tikai Wizz Air kluba biedri.

Akcija spēkā tikai vienu dienu un iespēja iegādāties lidojumu ar atlaidi būs pieejama līdz 18.05.2018 pusnaktij.

Kas ir Wizz Air kluba biedrs?

Wizz Air piedāvā jebkuram iegādāties maksas atlaižu karti, kura visa gada garumā dos Jums iespēju par lētākām cenām iegādāties aviobiļetes. 30 eiro karte ļaus Jums iegādāties lētākas aviobiļetes divām personām, bet 50 eiro karte piecām personām. Atlaižu kartei pieejami arī citi bonusi.

Uzzini vairāk kā kļūt par kluba biedru https://wizzair.com/lv-lv/informacija-un-pakalpojumi/wizz-pakalpojumi/wizz-discount-club#/

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti!

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.