Kutaisi

Skaistā Gruzija! Tiešie lidojumi no Rīgas uz Kutaisi un atpakaļ no 45€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Izbaudi skaisto Gruzijas dabu un lētos Gruzijas vīnus. Maijā tiešie lidojumi no Rīgas uz Kutaisi un atpakaļ sākot no 45€ Wizz Air biedriem, bet pārējiem sākot no 65€. Kutaisi ir Gruzijas trešā lielākā pilsēta. Lētākās un labākās viesnīcas Kutaisi meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Kutaisi – Rīga

Zemo cenu periods:

Maijs 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

06.05. – 16.05. 65€ (45€ Wizz Air biedriem)

06.05. – 20.05. 70€ (50€ Wizz Air biedriem)

09.05. – 16.05. 85€ (65€ Wizz Air biedriem)

09.05. – 20.05. 89€ (69€ Wizz Air biedriem)

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Wizz Air.

Rīga Kutaisi

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti!

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.