Krēta

Skaistā Krētas sala! Maijā tiešie lidojumi no Viļņas uz Haniju un atpakaļ no 88€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Maijā ceļo uz skaisto Krētas salu. Tiešie lidojumi no Viļņas uz Haniju un atpakaļ sākot no 88€. Krēta ir pasakaini brīnišķīga sala ar savām skaistajām, mirdzošajām pludmalēm un skaistiem dabas skatiem. Lētākās un labākās viesnīcas Krētā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Viļņa – Hanija – Viļņa

Uzzini kā nokļūt līdz Viļņas lidostai.

Zemo cenu periods:

Maijs 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

02.05. – 09.05. 88€

09.05. – 16.05. 103€

02.05. – 16.05. 106€

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Momondo.

Viļņa Krēta

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti!

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.