Šrilanka

Piedzīvo Šrilanku! Aviobiļetes no Rīgas uz Kolombo un atpakaļ tikai 389€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Izbaudi atvaļinājumu eksotiskajā Šrilankā. Aviobiļetes no Rīgas uz Kolombo un atpakaļ tikai 389€. Šrilanka ir pasakaini eksotiska valsts. Ir vērts pavadīt daudzas stundas lidmašīnā, lai izbaudītu tās skaisto dabu un kultūru. Atpūsties siltajā, saulainajā Indijas okeāna piekrastē un apmeklēt daudzus skaistus dabas parkus, kā arī apburošās tējas plantācijas. Lētākās un labākās viesnīcas Kolombo meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Kijeva – Kolomdo – Kijeva – Rīga

Zemo cenu periods:

Maijs 2018

Jūnijs 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

22.05. – 30.05. 389€

02.06. – 13.06. 389€

05.06. – 17.06. 389€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Momondo.

Rīga Šrilanka

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti!

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.